Když potřebuji rychlý krém na dort, do pohárů nebo na řezy, sahám právě po tvarohu a zakysané smetaně. Je svěží, není těžký po másle a při správném poměru krásně drží. Mně se nejvíc osvědčil jednoduchý základ z tvarohu, zakysané smetany a cukru, který se dá podle potřeby zpevnit jednou lžící pudinku za studena.
